Adamecké senobraní

Začátek: 30. 9. 2022
Konec: 2. 10. 2022
Čas: 19:00 - 17:00
Místo konání: Želetice u Kyjova
Hrabání

Kraj: Jihomoravský

Obec: Želetice u Kyjova

Gps: 49.0098072N, 17.0021292E

Cas: 19:00

Sraz: Želetice u Kyjova – bude upřesněno

Popis: Po dlouhé době konečně víkendovka, kterou si nenechte ujít! Letos jsme nějaké větší akce moc nezvládali pořádat, tak si to vynahradíme prvními říjnovými dny na klenotu našich lokalit, NPP Na Adamcích (teď už sice bude všechno po odkvětu, ale přijeďte sem někdy v červnu a pochopíte, proč je to taková pecka). Říjen na stepi má tu výhodu, že tu snad konečně jednou nebudeme kolabovat vedrem 😉 A jestli jo, rybník Nynek je nedaleko.
Jak už to tak bývá, čeká nás hrabání staré posečené trávy a její vláčení na nedaleké hnojiště. Čím víc nás na to ale bude, tím rychleji bude hotovo a třeba stihneme podniknout ještě něco navíc.
Spaní budeme mít zařízeno v blízkých Želeticích. Naše tradiční a oblíbená fara momentálně poskytuje zázemí lidem z Ukrajiny, starosta nás ale ubytuje buď v tělocvičně nebo hasičárně – tak či onak, nějaká ta střecha nad hlavou bude a uvidíme, co dalšího nám ještě zázemí podnikne. Podle toho pak doupravíme otázku jídla – jestli uvaříme něco společně, nebo budeme odkázáni na studenou kuchyni plus polívky z pytlíku – ale snad ne!
Večer potom víno, deskovky a třeba i nějaká ty kytara a zpěv 😉
Sraz bude v Želeticích na místě (které bude ještě časem upřesněno) v pátek 30.9. od 19. hodin. Srdečně ale uvítáme i ty, kteří s námi nemůžou zůstat celý víkend a dorazí třeba jen ráno do terénu. Tací pak zamiřte přímo do NPP Na Adamcích, tam už nás snadno najdete 😉 S sebou spacáky, raději i karimatky, pracovní oblečení i hudební nástroje 😉
Prosím, hlaste se nám na mailu csopmorava@gmail.com ať víme, s kolika lidmi počítat! Těšíme se na vás!