Morkůvecký masakr motorovou pilou

Začátek: 3. 12. 2021
Konec: 4. 12. 2021
Čas: 0:00 - 0:00
Místo konání: sad u Morkůvek
Prořezávání

Čeká nás další víkendovka a vzhledem k datu bude pěkně čertovská 😈. Před námi je jasný úkol – vyřezat část houštin mezi dvěma úseky sadu, aby vzniklo pohodlné propojení obou ploch a rozšířila se cenná luční část.
Víkend proto strávíme s pilami a pákovkami v rukou. Ačkoli bude prosinec, zimy se bát nemusíme – všechno klestí budeme spalovat na pořádných ohních, ve kterých si klidně zas můžeme opéct brambory – posledně to mělo velký úspěch. Špekáčky, sýry a další lahůdky na opékání jsou vítány.
Ubytování pro přespolní je zajištěno ve skautské klubovně v Kloboukách. Karimatky a spacáky s sebou! Morkůvečtí patrioti, kteří mají zájem zušlechťovat svoje okolí jsou ovšem vítání dvojnásob 😉
Prosím všechny zájemce o účast, hlaste se s PŘEDSTIHEM na adresu csopmorava@gmail.com – ať už se zúčastníte jen na den nebo budete přespávat, potřebujeme vědět s kolika lidmi počítat – už kvůli nářadí či domluvě ubytování.
Lidé, přespávající v klubovně se musí prokázat absolvovaným očkováním či potvrzením o bezinfekčnosti dle platných pravidel.
Pro ty, co nebudou přespávat u skautů, na lokalitě (48.9791394N, 16.8668394E) se budeme potkávat oba dny cca v 9:30.

 

Organizátor

Organizátor: ČSOP Morava

Kontaktní: osoba Johana Drlíková

E-mail: csopmorava@gmail.com

Telefon: 728 744 358